Marketing Operations Assistant

O nas:
Zajmujemy bezpieczeństwem aplikacji i systemów informatycznych. Naszą misją jest zapewnienie wsparcia na każdym etapie procesu, jakim jest zarządzanie bezpieczeństwem informacji w firmie. Misję tę realizujemy przez dostarczanie usług konsultingowych w zakresie bezpieczeństwa IT.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która wesprze nas w działaniach marketingowych, usprawniając towarzyszące temu procesy.

Umiejętności, na których nam zależy:

  • Angielski – C1 ( copywriting – umiejętność tworzenia zwięzłych komunikatów)
  • Podstawowa znajomość pojęć z zakresu digital marketingu (SEO, Lead Generation, Inbound Marketing)
  • Zainteresowanie nowymi technologiami – biegłość w poruszaniu się w internecie
  • Zaangażowanie w projekt i sumienność działań.
  • Dobra znajomość pakietu Office (Word, Powerpoint)
  • Umiejętność tworzenia prostych grafik (Adobe Photoshop, Illustrator, Canva)
  • Preferowane wykształcenie kierunkowe: Marketing / Komunikacja / PR i podobne.
  • Minimum pół roku doświadczenia zawodowego

Obowiązki:

  • Wsparcie w prowadzeniu bieżących działań marketingowych (np. obsługa CMS’a – aktualizacja strony www)
  • Tworzenie tekstów w języku angielskim (Newsletter, Social Media)
  • Optymalizowanie procesów związanych z content marketingiem
  • Obsługa narzędzi: mail automation, analityka, koordynowanie procesów
  • Pomoc w kreowaniu i dystrybucji treści promocyjnych (np. research SEO)

Co możemy zaoferować:

  • Zdobycie doświadczenia w niezwykle szybko rozwijającej się branży IT security i marketingu B2B
  • Wynagrodzenie w przedziale 3500 zł – 4500 zł brutto
  • Udział w zróżnicowanych projektach i aktywnościach marketingowych (od tworzenia treści wideo, po uczestnictwo w różnego rodzaju eventach)
  • Kulturę organizacyjną wspierającą rozwój
  • Testowanie nowych narzędzi i nowatorskich podejść do marketingu

Benefity:

  • Biuro na krakowskim podgórzu (pełne przekąsek, pysznej kawy, i przyjaznych ludzi wokół)
  • Elastyczne godziny pracy (⅗ etatu – z perspektywą pełnego wymiaru godzin)
  • Częste wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne
  • Pakiet sportowy i medyczny

Prześlij nam swoje CV na adres pracamarketing@securing.pl

*Nie zapomnij o klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacyjnych.