Office assistant

O nas:

SecuRing to zespół ekspertów zajmujących się bezpieczeństwem aplikacji i systemów informatycznych. Naszą misją jest zapewnienie wsparcia dla naszych partnerów na każdym etapie procesu, jakim jest zarządzanie bezpieczeństwem informacji w firmie. Misję tę realizujemy przez dostarczanie usług konsultingowych w zakresie bezpieczeństwa IT. Nasza firma działa od 2003 roku. W tym okresie z naszych usług skorzystały czołowe banki, ubezpieczyciele, operatorzy telekomunikacyjni, developerzy a także instytucje administracji publicznej w Polsce i za granicą.

Twój zakres obowiązków:

  • bieżące zarządzanie biurami firmy w Krakowie i Warszawie,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów i obsługa korespondencji,
  • bieżące wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach,
  • organizacja wyjazdów służbowych zespołu (podróże, zakwaterowanie),
  • współpraca z biurem księgowo-kadrowym,
  • bieżący kontakt z dostawcami usług (firma sprzątająca, kurier itp.),
  • wsparcie w organizowaniu imprez integracyjnych.

Wymagania:

  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy,
  • otwartość na ludzi i umiejętność pracy w zespole,
  • język polski (minimum C1) i angielski (minimum B2),
  • dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel),
  • chęć nauki,
  • praca w siedzibie firmy w Krakowie.

Z naszej strony zapewniamy:

  • na początek 3/5 etatu (z możliwością przejścia na pełny etat w terminie 3-6 miesięcy),
  • przyjacielską atmosferę opartą na wzajemnym zaufaniu i szczerości,
  • prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • spotkania integracyjne,
  • przekąski i nielimitowana ilość pysznej kawy 🙂

Prześlij nam swoje CV na adres praca@securing.pl.

Nie zapomnij o klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacyjnych.