Szkolenia

Edukacja i stałe trenowanie umiejętności zespołu są kluczowymi składnikami poprawy bezpieczeństwa wytwarzanych aplikacji. Odpowiednia wiedza pozwala zabezpieczyć się już na samym początku przed niechcianymi incydentami.

Wykonywanie wyłącznie testów bezpieczeństwa na samym końcu budowy aplikacji, z pewnością nie jest najbardziej efektywną metodą osiągnięcia właściwego poziomu bezpieczeństwa kodu i infrastruktury. Niekończące się cykle testów i poprawek mają znaczący wpływ na jakość i harmonogram projektów IT.

Po przeanalizowaniu podejścia do bezpieczeństwa aplikacji setek naszych klientów zauważyliśmy, że ci, którzy inwestują w szkolenie załogi, uzyskują zwrot z tej inwestycji w postaci krótszych i bardziej przewidywalnych cykli wytwarzania oprogramowania. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się podzielić się naszą wiedzą na temat bezpieczeństwa IT z zespołami wytwarzającymi i utrzymującymi aplikacje i systemy IT. Po konsultacjach z naszymi klientami opracowaliśmy innowacyjne podejście do szkoleń. Polega ono na zaangażowaniu uczestników w serię warsztatów, praktycznych przykładów i ćwiczeń.

Oferujemy ogólne warsztaty “Security Aware Developer” przeznaczone dla wszystkich programistów i zespołów projektowych, a także wysoko specjalizowane szkolenia w dziedzinach bezpieczeństwa IT, w których mamy unikalną wiedzę. Nie mniej ważne w naszej ofercie szkoleniowej są ćwiczenia “Purple Teaming”, podczas których wasze zespoły mogą sprawdzić się na środowisku i aplikacjach, z którymi mają do czynienia na co dzień.

Case Study

Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo aplikacji do bankowości internetowej?

Klientem był jeden z wiodących banków, oferujący serwis internetowy dla podmiotów indywidualnych i biznesowych. Zakres testu obejmował bezpieczeństwo serwisu transakcyjnego, usług zarządzania płatnościami, giełdy finansowej oraz produkty pożyczkowe.

Więcej wkrótce….
Zaufali nam

Zostań naszym klientem

I zbudujmy razem bezpieczną przyszłość

Zarezerwuj spotkanie

Lub napisz do nas