Modelowanie zagrożeń

Czytaj więcej

Modelowanie zagrożeń to najskuteczniejsza metoda wdrażania bezpieczeństwa do organizacji lub konkretnego projektu. Podczas tej sesji zidentyfikujemy kluczowe zagrożenia i wektory ataku oraz omówimy możliwe zabezpieczenia. 

Testy bezpieczeństwa urządzeń

Czytaj więcej

Architektura współczesnych urządzeń – łączących software, hardware, komunikację bezprzewodową i rozwiązania chmurowe – wymaga specjalnego podejścia bezpieczeństwa, gdyż atakujący zawsze wykorzysta najsłabsze ogniwo.

Pracujmy razem

Współpraca z ekspertami zawsze się opłaca

Dostarczamy nie tylko raport z testów bezpieczeństwa, ale zapewniamy merytoryczne wsparcie w trakcie trwania prac. Lubimy dzielić się wiedzą, więc często możesz nas spotkać w roli prelegenta na konferencjach IT Security.

Napisz do nas
Zaufali nam

Szkolenia

Czytaj więcej

Edukacja i stałe trenowanie umiejętności zespołu są kluczowymi składnikami poprawy bezpieczeństwa wytwarzanych aplikacji. Odpowiednia wiedza pozwala zabezpieczyć się już na samym początku przed niechcianymi incydentami.

Metody

Bezpieczeństwo nie powinno być działaniem jednorazowym. Nowe funkcjonalności oznaczają nowe możliwości dla atakujących. W pierwszej kolejności swego rozwiązania i jego zastosowań, aby właściwie ocenić wszystkie możliwe zagrożenia. W naszej praktyce stosujemy kilka głównych metodologii:

Testy Penetracyjne

Seria kontrolowanych ataków symulujących rzeczywiste działania hakera. Testujemy zarówno silne jak i słabe strony.

Przegląd konfiguracji

Pełne sprawdzenie funkcjonowania wybranych przez Ciebie rozwiązań, zgodnie z ich specyfikacją.

Przegląd kodu źródłowego

Szczegółowa analiza kluczowych elementów kodu źródłowego zapewniające precyzyjną weryfikację bezpieczeństwa.

Zostań naszym klientem

I zbudujmy razem bezpieczną przyszłość

Zarezerwuj spotkanie

Lub napisz do nas