Testy bezpieczeństwa urządzeń

Czytaj więcej

Architektura współczesnych urządzeń – łączących software, hardware, komunikację bezprzewodową i rozwiązania chmurowe – wymaga specjalnego podejścia bezpieczeństwa, gdyż atakujący zawsze wykorzysta najsłabsze ogniwo.

Ocena bezpieczeństwa rozwiązań wykorzystujących AI/ML

Czytaj więcej

Ocena bezpieczeństwa rozwiązań wykorzystujących AI/ML pozwala zidentyfikować podatności, zapewnić bezpieczną integrację AI/ML i opracować dostosowane zalecenia w celu ochrony danych klientów. Ocena bezpieczeństwa AI/ML pomaga firmom bezpiecznie wdrażać AI/ML, utrzymując zaufanie klientów, zapobiegając zakłóceniom i oszczędzając koszty.

Modelowanie zagrożeń

Czytaj więcej

Modelowanie zagrożeń to najskuteczniejsza metoda wdrażania bezpieczeństwa do organizacji lub konkretnego projektu. Podczas tej sesji zidentyfikujemy kluczowe zagrożenia i wektory ataku oraz omówimy możliwe zabezpieczenia. 

Pracujmy razem

Współpraca z ekspertami zawsze się opłaca

Dostarczamy nie tylko raport z testów bezpieczeństwa, ale zapewniamy merytoryczne wsparcie w trakcie trwania prac. Lubimy dzielić się wiedzą, więc często możesz nas spotkać w roli prelegenta na konferencjach IT Security.

Napisz do nas
Zaufali nam

Szkolenia, warsztaty i kursy

Czytaj więcej

Oferujemy dedykowane szkolenia, spersonalizowane warsztaty i rozbudowaną platformę edukacyjną. Odpowiednia wiedza pozwala zabezpieczyć się już na samym początku przed niechcianymi incydentami.

iOS Application Security Engineer

Czytaj więcej

iASE to unikalny kurs dla programistów, pentesterów jak i wszystkich entuzjastów bezpieczeństwa iOS. Zawiera kompletne know-how w zakresie bezpieczeństwa aplikacji iOS wraz z najlepszymi praktykami zgodnie z OWASP MASVS.

Metody

Bezpieczeństwo nie powinno być działaniem jednorazowym. Nowe funkcjonalności oznaczają nowe możliwości dla atakujących. W pierwszej kolejności swego rozwiązania i jego zastosowań, aby właściwie ocenić wszystkie możliwe zagrożenia. W naszej praktyce stosujemy kilka głównych metodologii:

Testy Penetracyjne

Seria kontrolowanych ataków symulujących rzeczywiste działania hakera. Testujemy zarówno silne jak i słabe strony.

Przegląd konfiguracji

Pełne sprawdzenie funkcjonowania wybranych przez Ciebie rozwiązań, zgodnie z ich specyfikacją.

Przegląd kodu źródłowego

Szczegółowa analiza kluczowych elementów kodu źródłowego zapewniające precyzyjną weryfikację bezpieczeństwa.

Zostań naszym klientem

I zbudujmy razem bezpieczną przyszłość

Zarezerwuj spotkanie

Lub napisz do nas