Testy bezpieczeństwa urządzeń

Czytaj więcej

Architektura współczesnych urządzeń – łączących software, hardware, komunikację bezprzewodową i rozwiązania chmurowe – wymaga specjalnego podejścia bezpieczeństwa, gdyż atakujący zawsze wykorzysta najsłabsze ogniwo.

Modelowanie Zagrożeń

Czytaj więcej

Wiedza o tym kto może zaatakować Twój system lub po prostu informacja co może pójść nie tak daje dużą przewagę w procesie wytwarzania oprogramowania. Modelowanie zagrożeń stawia odpowiednie pytania już na samym początku.

Red Teaming

Czytaj więcej

Red teaming to unikalny podejście do weryfikacji bezpieczeństwa w Twojej organizacji. Zwiększ świadomość w twojej firmie dzięki kontrolowanym próbom ataku i zabezpiecz się przed niechcianymi intruzami.

Pracujmy razem

Współpraca z ekspertami zawsze się opłaca

Dostarczamy nie tylko raport z testów bezpieczeństwa, ale zapewniamy merytoryczne wsparcie w trakcie trwania prac. Lubimy dzielić się wiedzą, więc często możesz nas spotkać w roli prelegenta na konferencjach IT Security.

Napisz do nas
Zaufali nam

Metody

Bezpieczeństwo nie powinno być działaniem jednorazowym. Nowe funkcjonalności oznaczają nowe możliwości dla atakujących. W pierwszej kolejności swego rozwiązania i jego zastosowań, aby właściwie ocenić wszystkie możliwe zagrożenia. W naszej praktyce stosujemy kilka głównych metodologii:

Testy Penetracyjne

Seria kontrolowanych ataków symulujących rzeczywiste działania hakera. Testujemy zarówno silne jak i słabe strony.

Przegląd konfiguracji

Pełne sprawdzenie funkcjonowania wybranych przez Ciebie rozwiązań, zgodnie z ich specyfikacją.

Przegląd kodu źródłowego

Szczegółowa analiza kluczowych elementów kodu źródłowego zapewniające precyzyjną weryfikację bezpieczeństwa.

Zostań naszym klientem

I zbudujmy razem bezpieczną przyszłość

Zarezerwuj spotkanie

Lub napisz do nas